Logi sisse

Kõik tooded Uued

[09.07.2014]
5 ml klaas mikropihusti "Rio"
Parfüümi pudeliked
Osakond:[5 ml]
-------------------------------------------
[16.07.2014]
10 ml klaas, plastikust umbrusega"Kapsul" roosa, violet
Parfüümi pudeliked
Osakond:[10 ml]
-------------------------------------------
Statistika
[ Uued postijaid · Kasutajad · Reeglid · Otsi · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Foorum » Parfümeeride läheduse jutustused » Kasulik teada » Parfüümid ajaluguga (ajalugud, intriigid....)
Parfüümid ajaluguga
AmálaДата: Saturday, 12.07.2014, 01:45 | Сообщение # 1
Amatöör
Группа: Admin
Сообщений: 54
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Teeme siin jutustada huvitavaid parfüümide luguseid.

Josephine - taevalik parfüüm keisrinna Rance'i 1795Mark läheb tagasi Francois Rance'i Ranse pärilik lõhnastaja-Glover, kes 1795 asutas oma firma. Parfüümid maja ise üksikasjalikult arutatud punktis Parfüümid koju. Ja mõne aja pärast sai lemmik lõhnastaja Napoleon Bonaparte. Tema ja ta oli Josephine maitsed, mis rekonstrueeriti täna. (Igatahes, nad teeninud ... nagu rekonstrueerimine.)

Aroom Josephine sai naine kuulsa pühendumist Napoleon Bonaparte - Josephine de Beauharnais, ainus naine, kes vastavalt ajaloolased, armastatud ja tuntud komandör keiser.Armastuslugu suur Napoleon ja Josephine on ilus ja traagiline. See on lugu armastusest, nii kirglik alguses, vankumatu, kuigi aeg-ajalt truudusetus, armastus võimutsev ja kõige pime mida kunagi kogenud inimesed. 

Rose Marie Joseph de La Tasha Pazheri, tuntud ka kui Josephine - keisrinna Prantsusmaa esimene abikaasa Napoleon Bonaparte.Tütar rajaja Joseph-Gaspard de Tash ja tema abikaasa, Rose Clair de Verger de Sana, kelle ema esivanemad olid inglise keeles. Aastal 1779, aastal ta abiellus vikont Alexandre de Beauharnais (mille ta pidi liikuma Prantsusmaa) 

Aastal 1794. Aastal, ajal Terror, Josephine ja tema abikaasa arreteeriti, vikont de Beauharnais hukati ja Josephine päästetud giljotiini langemist Robespierre. Ja aastal 1795, oli aasta Josephine, mis siis oli afäär Pole Barras-ga kohtusid Napoleon Bonaparte, siis noored üldiselt (ta oli noorem kui tema 6 aastat).


See oli Napoleon, muide, hakkas talle nimetada Josephine. Bonaparte armunud ilma mälu, kuigi tema tunded teda oli palju lahedam, kuid nõu Barras (kes, muide, tahtsin kaitsme häiris teda armuke), et Bonaparte helge tulevik, Josephine kokkulepitud abielluda, et abielluda. Nende pulm toimus 9. märts 1796 aastal. 
Aastal 1804, aasta Josephine krooniti keisrinna,


kuid vahetult enne paar sai uue probleemi Josephine ei suutnud anda oma abikaasa pärija, nii vajalik dünastia. (Tema võime olla isa Napoleon edukalt katsetatud ühe koduabilised au). Tellimisel Napoleoni Josephine tütar Hortense abielluda Napoleon vend Louis, nende esmasündinu kuulutati pärija, kuid pärast tema surma nelja aastaselt Napoleon naasis idee uus abielu, mille eesmärgiks on saada kätte pärija. C juulis 1807 oktoober 1809, ta kõhkles. 
Ta alustas Pariisis ebameeldiv vestlus, uskudes seda oma kohuseks informeerida Josephine tema otsus.Ta ootas, ootab mitte ainult alates 1807, kuid alati, kogu aeg. Ja ta puhkes, löök, millest ta kaitseb ennast anduma kõik oma agility, halb eelaimus horror et mürgitatud tema elu - siis tuli aeg lahutuse. Ta on läinud, kuid tal on kõik, mida soovite: Elysee palee linnas elamine Malmaison, nagu suvel, Navarre Castle - jahi-, kolme miljoni aasta sama au, mis oli enne, pealkiri, embleemid, turvalisus, eskort, kõik ornamendid valitsev keisrinna 

Aastal 1814, aasta pärast okupatsiooni Paris liitlased, Josephine, lihtsalt jalutama, haigestus kopsupõletikuga, kust ta suri 29. mai 1814. 

Maitse auks Josephine Bonaparte loodi Francois Rance'i, Napoleon kohus lõhnastaja ja asutaja parfüümi domaRance. 

Kui aastal 1805 Napoleon lüüa lahingus Austerlitz, kuulsa lõhnastaja ajast esitas talle kaks parfüümi-Vainqueur ja L'Imperatrice - mis on edastatud Josephine luksuslik portselan puusärk.Viimase astme käesoleva portselan "kunstiteosed" arhiivi pere Rance'i. Täna on igaühel võimalus puudutada ajalugu alkohol legende Josephine, kes lõi sarnaselt lõhn, mis esitati abikaasa keiser. 

Vintage parfüümi tõlgendati kaasaegsel viisil, mille tulemuseks on rafineeritud koosseisu ehitatud maitse õrn lilli. 

Rance'i Josephine parfüümi algab märgib jasmiini ja kaunistatud õrna raamitud kirglik ylang-ylang. Tunne triumf ja õnne lisada märkmeid hüatsint, täiesti koos lilla ja virsiku lehed. Amber ja muskus lõhn lihtne rada salapära ja maagiat. 

Perfect elegants ja kirg lõhnaõli peitub naiselik, intelligentne pudel pehme kuju.
 
Foorum » Parfümeeride läheduse jutustused » Kasulik teada » Parfüümid ajaluguga (ajalugud, intriigid....)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: